0212 771 24 21

 0212 771 24 29

 info@tozbeyplastik.com.tr

 

Hakkımızda

Eki 11 2016

HAKKIMIZDA


Tozbey Plastik faaliyete 2012 yılında başlamış olup konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu alanında lider olma vizyonu ile üretim yapmaktadır. 2000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız 7 adet plastik enjaksiyon ve 1 adet ekstruder çubuk çekme makina parkuruna sahiptir.

Firmamız kozmetik ve temizlik sektörlerine ıslak mendil kapağı, kulak çubuğu kutusu, ekstruder plastik çubuk ve plastik mutfak gereçleri üretmektedir. Bünyemizde bulunan uzman kimyager kadrosu ile özellikle sektörümüz ile alakalı tüm ıslak mendil çeşitlerinin solüsyonları üretebilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan CNC işleme tezgahı ve freze makinaları ile siz değerli müşterilerimizin yeni ürün talepleri için kalıp imalatını bünyesinde yapabilmektedir. Dürüstlükten ödün vermeden kaliteli üretim yapmak ve ürünlerimizi en kısa zamanda sorunsuz teslim etmek esas ilkelerimizdir.

20 ülkeyi aşan ihracatı ve ülkemizdeki marka liderlerine yaptığı fason üretimler ile adından övgüyle bahsettirip Dünya'da ve Türkiye'de plastik sektöründe yerini almıştır.